Mitsubishi Electric Corporation, Mitsubishi Electric Turkey Klima Sistemleri Üretim Anonim Şirketi tarafından ev tipi klimaların geliştirilmesi ve üretimi için Türkiye’de kurulan yeni fabrikanın 12 Aralık’ta üretime başlayacağını açıkladı. Mitsubishi Electric, ev tipi klima talebinde artış beklenen Türkiye ve Avrupa’da iş hacmini büyütmeyi amaçlıyor. Mart 2021’de sona eren mali yıl itibari ile yıllık üretim miktarının 500.000 sete (iç ve dış ünite) ulaşması hedefleniyor.

Devamını oku...

Isıtma ve soğutma sektöründe tüketicilerin beğenisine sunduğu yüksek teknolojili ürünler ile dünyanın en prestijli markaları arasında yer alan Ferroli, 2017 yılında Türkiye’ deki yeniden yapılanma çalışmalarına Ankara ile devam ediyor.

Devamını oku...

Buhar sistemlerindeki son teknolojileri ve yüksek verimli cihazları sanayimize mühendislik hizmeti ile birlikte sunmak, sorunsuz tesisat ve yüksek verim ile işletmelere değer katmak vizyonu ile kurulan şirketimiz, Hilton Garden Inn Beylikdüzü İstanbul’da, 28 Aralık 2017 tarihinde bir seminer gerçekleştirecektir.

Devamını oku...

Toplam inşaatıyla İstanbul’un en büyük karma projelerinden olan Vadistanbul’un AVM ortak hacimler ve mağazalar bölümlerinin iklimlendirilmesi, LENNOX marka paket klimalar, CLIMATEMASTER Su Kaynaklı Isı Pompaları ve DECSA aksiyel fanlı kapalı devre soğutma kuleleri ile sağlanıyor.

Devamını oku...

VI. İnşaat ve Konut Konferansı

ICSG İstanbul 2018